Projektowanie wnętrz Wrocław, projektant wnętrz Wrocław | Copyright © Alminas Architektura Wnętrz s.c | Wrocław

Projektowanie wnętrz we Wrocławiu

Oferujemy indywidualne projektowanie wnętrz mieszkań dla osób z Wrocławia i okolic, ale również innych polskich miast. Dlaczego warto zainwestować w projektowanie wnętrz? By zyskać dom czy mieszkanie idealnie dopasowane do nas samych. Projektant wnętrz rozłoży na czynniki pierwsze Państwa potrzeby, pasje i gust, by stworzyć z nich niepowtarzalną realizację. Takie projektowanie wnętrz jest dla każdego inne, wyjątkowe, tak jak wyjątkowy jest każdy z naszych klientów.

Architektura wnętrz to nasza pasja. Poświęcamy się jej z całą uwagą i dokładnością, na jaką nas stać, ponieważ projektant wnętrz przez pewien czas jest najlepszym Państwa przyjacielem, który musi dobrze Was poznać, by stworzyć miejsce, które będzie jak najlepiej odzwierciedlało to, kim jesteście i czego potrzebujecie.

Projektant wnętrz

Projektant wnętrz to osoba, która myśli kolorem i przestrzenią. Używa świadomie kształtu, barwy, faktury, bo wszystkie elementy, z których składa się projektowanie wnętrz coś “mówią”. Na przykład formy kwadratowe i prostokątne mówią o pewnej skłonności do stabilizacji, sile charakteru, o konkretności osób, które dobrze się czują w tych kształtach. Formy obłe dodają więcej dynamiki, są dobre dla osób, które nieustannie się zmieniają i rozwijają. Formy trójkątne posiada natomiast projekt wnętrz korzystny dla osobowości bardzo zdecydowanych, mocnych, przywódczych i twórczych.

Projektowanie wnętrz mieszkań

Projektowanie wnętrz mieszkań to jednak dziedzina, w której nie można ulegać żadnym pobieżnym schematom, ale umiejętnie żonglować różnorodnością kształtów, zawsze mając na uwadze ich funkcjonalność - każdy projekt wnętrz powinien być oryginalny i niepowtarzalny. Konieczne jest unikanie stereotypowego podejścia. Architekt wnętrz tworzy świat, który powinien być tak dobrze dopasowany do człowieka jak świetnie uszyty garnitur od Armaniego. To jest dla nas ideał, do którego zawsze zmierzamy.

Projektant wnętrz to nie rzemieślnik powielający schematy. To artysta, psycholog, materiałoznawca, komputerowy dziobak, podróżnik, wiecznie się uczący, wiecznie głodny wiedzy. Dobrze, aby projektant wnętrz miał naprawdę szerokie zainteresowania, bo to pomaga odnaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia z wieloma ludźmi, a dobre porozumienie zawsze przybliża do celu, jakim jest idealne projektowanie wnętrz mieszkań dla danej osoby.

Prezentowane projekty pochodzą głównie z Wrocławia i okolic. Są to i małe mieszkania, i duże domy. Przedstawiamy tylko wybrane realizacje, te najbardziej aktualne i te, z którymi najmocniej emocjonalnie się związaliśmy. Kochamy Wrocław, ale projektowanie wnętrz marzy nam się także na Majorce :)

Load more works