Projektowanie wnętrz Wrocław, projektant wnętrz Wrocław | Copyright © Alminas Architektura Wnętrz s.c | Wrocław

Projektowanie wnętrz we Wrocławiu

Oferujemy indywidualne projektowanie wnętrz mieszkań dla osób z Wrocławia i jego okolic, ale również dla osób z innych miast poszukujących specjalistów w dziedzinie aranżacji. Dlaczego warto zainwestować w usługi architekta wnętrz? By zyskać dom bądź mieszkanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Projektant wnętrz rozłoży na czynniki pierwsze Państwa pasje i gust, by stworzyć z nich niepowtarzalną realizację. Zaprojektowane w ten sposób wnętrza są dla każdego inne, wyjątkowe - oczywiście dlatego, gdyż każdy klient jest na swój sposób wyjątkowy.

Architekt wnętrz

Architektura wnętrz to nasza pasja. Poświęcamy się jej z całą uwagą i dokładnością, na jaką nas stać, gdyż jest to nasza życiowa pasja. Uwaga ta przedkłada się również na Państwa - w końcu jako projektanci wnętrz musimy Was dobrze poznać, zrozumieć Wasze potrzeby, by móc stworzyć przestrzeń odzwierciedlającą to, kim jesteście i czego potrzebujecie.

Projektant wnętrz

Kim jest projektant wnętrz? Jest to osoba, która myśli kolorem i przestrzenią. Używa świadomie kształtu, barwy, faktury, bo wszystkie elementy, z których składa się projektowanie wnętrz coś “mówią”. Na przykład formy kwadratowe i prostokątne mówią o pewnej skłonności do stabilizacji, sile charakteru, o konkretności osób, które dobrze się czują w tych kształtach. Formy obłe dodają więcej dynamiki, są dobre dla osób, które nieustannie się zmieniają i rozwijają. Formy trójkątne posiada natomiast projekt wnętrz korzystny dla osobowości bardzo zdecydowanych, mocnych, przywódczych i twórczych.

Projektant wnętrz to nie rzemieślnik powielający schematy. To artysta, psycholog, materiałoznawca, komputerowy dziobak, podróżnik, wiecznie się uczący, zawsze głodny wiedzy poszukiwacz. Dobrze, aby architekt wnętrz miał naprawdę szerokie zainteresowania, bo to pomaga odnaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia z wieloma ludźmi, a dobre porozumienie zawsze przybliża do celu, jakim jest idealne dobrany dla danej osoby projekt wnętrza mieszkania.

Projektowanie wnętrz mieszkań

Każdy projekt wnętrza powinien być oryginalny i niepowtarzalny - taka jest podstawa projektowania wnętrz mieszkań. W trakcie tworzenia nie ulegamy pobieżnym schematom - zamiast tego umiejętnie żonglujemy różnorodnością kształtów, zawsze mając na uwadze funkcjonalność. Jako architekci wnętrz tworzymy świat, który powinien być tak dobrze dopasowany do człowieka jak świetnie uszyty garnitur od Armaniego. Takie są nasze ideały i właśnie takiego wykonania możecie Państwo od nas oczekiwać.

Prezentowane projekty pochodzą głównie z Wrocławia i okolic. Są to małe mieszkania, jak również duże domy. Przedstawiamy tylko wybrane realizacje - te najbardziej aktualne oraz te, z którymi najmocniej emocjonalnie się związaliśmy. Kochamy Wrocław, ale projektowanie wnętrz mieszkań marzy nam się także na Majorce :)

Load more works