Copyright © Alminas Architektura Wnętrz s.c | Wrocław

OFERTA ARANŻACJI WNĘTRZ

Ukryj Pokaż

Kompleksowe aranżacje wnętrz: mieszkań, domów i apartamentów.

Rejon w którym najczęściej się obracamy to Wrocław, Leszno, Lubin, Legnica, Wałbrzych, Opole.

Naszą przewodnią myślą jest piękno i funkcjonalność połączone ze znajomością oddziaływania rożnych elementów wnętrz takich jak kolor, forma i faktura na budowanie odpowiedniego klimatu we wnętrzu dopasowanego do osobowości i temperamentu użytkowników, lub w przypadku użyteczności publicznej do jego funkcji sprzedażowej.

Mocno się wsłuchujemy w potrzeby inwestorów. Przedstawiamy wady i zalety rożnych rozwiązań. Każdy projekt wnętrz powstaje w dialogu z inwestorem.

Jak wygląda współpraca z architektem wnętrz?

Prosimy o przesłanie na adres:

alminas.wnętrza@gmail.com

rzutu wnętrza w formie dowolnego pliku graficznego. W mailu prosimy o kilka slow o Państwa preferencjach, oraz podanie numeru telefonicznego, aby w przypadku wątpliwości można było skonsultować informacje konieczne do przygotowania oferty, która prześlemy w ciągu

2 dni roboczych.

Proces projektowania dzielimy na 3 etapy.

Etap I – Projekt funkcjonalny.

Etap II – Poglądowe wizualizacje 3D

Etap III – Projekt Wykonawczy z wszystkimi wytycznymi koniecznymi do realizacji wnętrza. w raz z listą zakupową dotycząca wybranego wyposażenia.

Proponujemy Państwu wizyty i konsultacje w sklepach z wyposażeniem wnętrz w celu doboru materiałów, podczas całego procesu projektowego.

Na Państwa życzenie polecamy sprawdzone firmy wykonawcze o wysokiej kulturze pracy i komunikacji.

aranżacje wnętrz wrocław